Sobota 22 lutego 2020

18.00 – za + Jadwigę Kuczerę – od syna Jarosława z rodziną

 

Niedziela 23 lutego 2020 – VII Niedziela Zwykła

  8.00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla organisty

             Zbigniewa Sikory (52 ur.)

             40-godzinne nabożeństwo

10.30 – o błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla Kamila Kantora (12 ur.)

             chrzest Eleny Chmielowiec

             40-godzinne nabożeństwo

 

Poniedziałek 24 lutego 2020

17.30 – 40-godzinne nabożeństwo

18.00 – o łaskę zdrowia i wszelkie Boże błogosławieństwo dla Igora i Bartosza z okazji urodzin

 

Wtorek 25 lutego 2020

  7.00 – 40-godzinne nabożeństwo

  7.30 – za + Annę Kubeczkę (popogrzebowa) – od mieszkańców Osiedla Borutówka

 

Środa 26 lutego 2020 – Środa Popielcowa

  7.30 – w intencji Parafian – o dobre przeżycie Wielkiego Postu

16.30 – za + Jadwigę Kuczerę (popogrzebowa) – od Magdy z Lalik z rodziną

17.30 – różaniec

18.00 – za ++ rodziców Joannę i Rudolfa Bogaczów oraz siostrę Zofię

             nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek 27 lutego 2020

18.00 – za ++ dziadków z rodzin Zaleskich, Błaników i Bieńkowskich

 

Piątek 28 lutego 2020

17.30 – adoracja Najśw. Sakramentu

18.00 – za ++ Zenobiusza i Isoldę Grzeszczaków, a także zmarłych z rodzin Grzeszczaków, Jarmułów i

             Poloczków

             droga krzyżowa

 

Sobota 29 lutego 2020

  7.30 – za + Stanisława Kawuloka (popogrzebowa) – od siostry Danuty Dziedzic

12.00pogrzeb Krystyny Klausa

18.00 – za ++ rodziców Annę i Józefa Ryglów, brata Kazimierza, męża Franciszka i dziadków

 

Niedziela 1 marca 2020 – I Niedziela Wielkiego Postu

  8.00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Kazimierza

             Bogacza (ur. i im.)

10.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Anny Zaleskiej

             (40 ur.) i dla całej rodziny

             chrzest Mileny Lucyny Michałek i Piotra Bolesława Michałka

15.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym