Plan odwiedzin kolędowych 2019/2020

 

 

Piątek 27 grudnia 2019

Godz. 14.00 – do oporu – ul. Olchowa                    Krupa Krzysztof + De Filippo Samuel

Sobota 28 grudnia 2019

Godz. 10.00 – do 17.00 – ul. Kępna                      Kantor Mateusz + Parchański Mateusz

Niedziela 29 grudnia 2019

Godz. 13.00 – do oporu –  ul. Bielska 155, 143-168              Macura Igor + Kantor Kamil

Poniedziałek 30 grudnia 2019

Godz. 14.00 – do oporu – ul. Wielodroga, i ul. Daleka   Dziadek Jakub + Zaleski Michał

 

Czwartek 2 stycznia 2020

Godz. 14.00 – do oporu – ul. Bielska 108, 106a, 106, ul. Ustrońska i Sadowa                                                                                              

                                                                                     Klimosz Adam + Mazurek Wojciech

Piątek 3 stycznia 2020

Godz. 14.00 – do 17.00 – ul. Rolna i Letnia                          Chmiel Paweł + Chmiel Piotr

Sobota 4 stycznia 2020

Godz. 10.00 – do 17.00 – ul. Chłodna (od dołu)    Mazurek Mateusz + Francuz Mateusz

Niedziela 5 stycznia 2020

Godz. 13.00 - Gumna (ul. Wichrowa, Dolna, Beskidzka, Zgodna, Miodowa i Kokosowa)

                                                                                                Biłko Maciej + Kozieł Oliwier

Poniedziałek 6 stycznia 2020

Godz. 13.00 – do oporu – Bielska 169 i ul. Wiosenna (od dołu) 

                                                                               Grzeszczak Patryk + Małka Aleksander

Wtorek 7 stycznia 2020

Godz. 14.00 – do oporu – ul. Kątowa + Bielska 224a do końca   

                                                                                            Liszka Wiktor + Macura Bartek

Środa 8 stycznia 2020

Godz. 14.00 – do oporu – Gospodarska, Wiślańska, Braci Miłosiernych, Kwiatowa, Czereśniowa, Morelowa i Wiśniowa                      Parchański Mikołaj + Sztuka Kacper

Czwartek 9 stycznia 2020

Godz. 14.00 – do oporu – ul. Bielska 186, 190a, 181-217            

                                                                                         De Filippo Samuel + Pońc Marcin

 

Piątek 10 stycznia 2020

Godz. 14.00 – do oporu – ul. Mleczna 5-40 + Bielska 178f  Biłko Maciej + Kantor Kamil

Sobota 11 stycznia 2020

Godz. 10.00 – do 17.00 – ul. Śnieżna                         Królikowski Oliwier + Pońc Marcin

Poniedziałek 13 stycznia 2020

Godz. 14.00 – do oporu – ul. Bielska 204b + Mleczna 41 do końca 

                                                                                        Grzybek Szymon + Dziadek Jakub

Niedziela 19 stycznia 2020

Godz. 13.00 – do oporu – kolęda dodatkowa               Zaleski Michał + ?

 

Wszelkie zmiany dokonywane we własnym zakresie wyłącznie za zgodą ks. proboszcza!!!